Registrants

Aaron Ostrander (Berry College)
Abolhassan Behrouzvaziri (IUPUI)
Adam Holley (Indiana)
Aditi Raval (Indiana)
Agnes Roberts (IU East)
Alan Kostelecky (Indiana)
Alex Clifton (Colorado State University)
Alexandra Fittante (Northern Michigan University)
Andrew Bacher (Indiana)
Brett Altschul (South Carolina)
Carlos Andres Escobar Ruiz (Universidad Nacional Autonoma de Mexico)
Charles Lane (Berry College)
Christopher Heinrich (Indiana)
David Hunt (Indiana)
Denver Whittington (Indiana)
Don Colladay (New College)
Eamon Anderson (Indiana)
Evan Weisman (Indiana)
Garcia de Andrade (Universidade do Estado do Rio de Janeiro)
Hector Novales-Sanchez (Benemerita Universidad Autonoma de Puebla)
Hovhannes Grigoryan (New York University )
Humberto Belich, Jr (Universidade Federal do Espirito Santo)
Jackson Goodman (Swarthmore)
Jacob Noordmans (KVI, Groningen)
Jason Fry (Indiana)
Jay Tasson (Carleton)
John Penwell (Indiana)
Jorge Diaz (Indiana)
Joseph Mckenna (University of Liverpool)
Josh Foster (Indiana)
Josiah Sugarman (CUNY)
Júlio Rafael da Silva Leite (Universidade Federal do Alagoas)
Justin Stevens (Indiana)
Ke Li (Indiana)
Lance Garrison (Indiana)
Lori Ann Rebenitsch (Indiana)
Manoel Messias Ferreira Jr (Universidade Federal do Maranhão)
Marco Schreck (Universitat Karlsruhe)
Marek Radzikowski (American University of Afghanistan)
Mark Moore (Indiana)
Matt Mewes (Swarthmore)
Miguel Angel Javaloyes Victoria (Universidad de Murcia)
Mike Berger (Indiana)
Mike Seifert (Williams)
Mike Snow (Indiana)
Mohamed Anber (Toronto)
Nan Qin (Peking University)
Nathan Leefer (UC Berkeley)
Neil Russell (Northern Michigan University)
Nilanjana Kumar (Northern Illinois University)
Peter Zalom (Slovak Academy of Sciences)
Qasem Exirifard (IRFS Tehran)
Rafael Augusto Couceiro Correa (Universidade Estadual Paulista)
Ralf Lehnert (IUCSS)
Rick Van Kooten (Indiana)
Robert Bluhm (Colby)
Robert Cooper (Indiana)
Ryan Abrahams (CUNY)
Sai Wang (Chinese Academy of Sciences)
Savan Kharel (University of Tennessee)
Shounak Bhattacharya (Birla Institute of Technology)
Stefan Mueller (KVI, Groningen)
Steven Vayl (CUNY)
Stuart Mufson (Indiana)
Subhendra Mohanty (Physical Research Laboratory, Navrangpura)
Tae-Hun Lee (Saha Institute)
Tianhao Wang (Indiana)
Tom Schmit (Indiana)
Vivienne Roberts (Richmond HS)
Warren Huelsnitz (LANL)
Yi Pang (Texas A&M)
Yuri Bonder (Universidad Nacional Autonoma de Mexico)