SME 2015/LVS'15 registrants

Agnes Roberts (IUCSS)
Alan Kostelecky (Indiana)
Alexandre Vieira (Minas Gerais)
Ali Kheirandish (Wisconsin)
Arnaldo Vargas (Indiana)
Bernadette Kolbinger (Stefan Meyer Institute)
Brett Altschul (South Carolina)
Carlos Andres Escobar Ruiz (UNAM)
Carlos Hernaski (IUCSS)
Charles Lane (Berry)
Chris Haddock (Indiana)
Christian Ospelkaus (Leibniz U)
Clemens Sauerzopf (Stefan Meyer Institute)
Daniel Havert (ERAU)
Daniel Kaplan (IIT)
Daniel Monge (Indiana)
Deborah Aguilera (German Aerospace Center)
Dinesh Kumar (IIT Bombay)
Don Colladay (New College)
Eberhard Widmann (Austrian Academy)
Euclides Silva (IUCSS)
Evan Weisman (Indiana)
Fabian Kislat (Washington U)
Francis Robicheaux (Purdue)
Georg Schneider (Mainz)
Greg Holdman (Whitman)
Gregory Houchins (James Madison)
Haoming Liu (Indiana)
Holger Mueller (Berkeley)
Jack Yakup Araz (Concordia U)
Jay Tasson (St. Olaf)
Jiaming Li (IUPUI)
Josh Long (Indiana)
Juan Bohorquez (Miami)
Juan Mario Michan (TRIUMF and CERN)
Julio Leite (King's College)
Katherine Newton (Reed)
Kayleigh Cassella (Berkeley)
Kirill Korsak (James Madison)
Koichiro Shimomura (KEK)
Le Luo (IUPUI)
Luiz Cleber Tavares de Brito (Lavras)
Manoel M. Ferreira Jr (Maranhao)
Marco Giammarchi (Milan)
Marco Schreck (IUCSS)
Marcos D.R. Sampaio (Minas Gerais)
Matt Caplan (Indiana)
Matthew Mewes (Cal Poly)
Melanie Day (Wisconsin)
Michael Hohensee (LBL)
Michael Tobar (Western Australia)
Michael Vennettilli (Ursinus)
Micheal Berger (Indiana)
Mike Snow (Director, IUCSS)
Muradiye Cimdiker (IUPUI)
Natalie DeNigris (UM Baltimore)
Neil Russell (Northern Michigan)
Nicholas Abboud (New College)
Phillip Sicking (Dortmund)
Ralf Lehnert (IUCSS)
Rasha Kamand (South Carolina)
Rick Van Kooten (Indiana)
Rob de Ruyter (IU Physics Chair)
Robert Bluhm (Colby)
Robertus Potting (Algarve)
Ronald Walsworth (Harvard-Smithsonian)
Rui Xu (Indiana)
Salvador Ramirez (UNAM)
Sevda Rzayeva (Azerbaijan National Academy)
Sheakha Aldaihan (Indiana)
Simon Riquelme (Maryland)
Soner Albayrak (Middle East Technical Univ)
Sophia Wiedmann (Macalester)
Stefan Ulmer (CERN)
Subhendra Mohanty (PRL, Ahmedabad)
Teppei Katori (Queen Mary)
Tessa Johnson (Indiana)
Tiago Ribeiro da Silva Santos (Fluminense)
Weijian Wang (North China EP Univ)
William Jessup (Northern Michigan)
Yakov Itin (Hebrew Univ and JCT)
Yasuhiro Ueno (Tokyo)
Yunhua Ding (Indiana)
Yuri Bonder (UNAM)
Zaire Sprowal (Mary Washington)
Zhi Liu (Indiana)
Zhi Xiao (North China EP Univ)
Zhongmin Shen (IUPUI)