SME 2018 Registrants

Aaron VanderGraaff (Cal Poly)
Abhishek Kumar (Indiana)
Agnes Roberts (IUCSS)
Alan Kostelecky (Indiana)
Alekha Nayak (PRL Ahmedabad)
Alexander Roman (New College)
Alexandre Vieira (UFTM)
Alysson Ferrari (UFABC)
Andrew Gavrin (IUPUI)
Andy Bacher (Indiana)
Arnaldo Vargas (Loyola)
Ben Edwards (Indiana)
Ben Rand (San Francisco)
Bian Wu (Sun Yat-Sen)
Brett Altschul (South Carolina)
Bryce Cousins (Indiana)
Charles Lane (Berry)
Chenggang Shao (HUST)
Chen-Yu Liu (Indiana)
Daniel Gallimore (UNC)
David Baxter (Indiana)
David Keating (Cal Poly)
Diego Sa de Lima (UFABC)
Don Colladay (New College)
Emilie Passemar (Indiana)
Eric Shao (Carleton)
Evgueni Alexeev (Indiana)
Fabian Kislat (Washington U)
Frank Gonzalez (Cal Poly)
Garcia de Andrade (UERJ)
Garfield Warren (Indiana)
Gerardo Ortiz (Indiana)
Hamna Ali (Towson)
Hannah Day (Oklahoma)
James Davis (Indiana)
Jay Tasson (Carleton)
Jesse Held (Brandeis)
Joao dos Reis (UFMA)
Jonathan Gutierrez (Indiana)
Jooyun Woo (Indiana)
Jose Relancio Martinez (Zaragoza)
Josh Long (Indiana)
Joshua Barrow (Tennessee)
Jun Luo (Sun Yat-Sen)
Kathryn Bowen (Purdue)
Katie Ziebell (Northern Michigan)
Kelly Ault-O'Neal (Embry Riddle)
Kevin Quirion (Indiana)
Kevin Saldana (Cal State Bakersfield)
Le Luo (Sun Yat-Sen)
Leticia Lisboa dos Santos (UFMA)
Luigi Carvalho Ferreira (UFF)
Madeline Larkin (Cal Poly)
Manoel Ferreira (UFMA)
Marc Touraev (Indiana)
Marco Giammarchi (Milan)
Marco Schreck (UFMA)
Marco Torri (Milan)
Maria Dawid (Indiana)
Marianna Safronova (Delaware)
Mario Marcio Dias Jr (UFJF)
Matt Mewes (Cal Poly)
Mike Berger (Indiana)
Mike Seifert (Connecticut)
Mike Snow (Indiana)
Nathan Sherrill (Indiana)
Neil Russell (Northern Michigan)
Nicoleta Voicu (Transilvania)
Nils Albin Nilsson (NCNR Warsaw)
Patrick Blackstone (Indiana)
Paul Kirk (Indiana)
Prajwal Mohanmurthy (MIT)
Quentin Bailey (Embry Riddle)
Ralf Lehnert (Indiana)
Rex Tayloe (Indiana)
Richard DeCosta (South Carolina)
Rick Van Kooten (Indiana)
Robert Bluhm (Colby)
Rodolfo Casana (UFMA)
Rodrigo Turcati (UFSC)
Rui Xu (Indiana)
Sayantani Bera (Tata Institute)
Sheakha Aldaihan (Indiana)
Shufan Lu (Indiana)
Simon Rhodes (IUPUI)
Stuart Mufson (Indiana)
Teppei Katori (Queen Mary)
Terry Schuh (New Jersey)
Tim Mikulski (Carleton)
Timothy Watson (UT Arlington)
Tomas Fodran (Charles U)
Tomas Kadavy (Charles U)
Tyler Horoho (Indiana)
Xiaoyu Lu (HUST)
Yafen Chen (HUST)
Yanhong Liu (HUST)
Yifan Tang (Ithaca)
Yujie Tan (HUST)
Yunhua Ding (Indiana)
Zhi Xiao (North China EPU)
Zonghao Li (Indiana)